Japonya Tek Kumanda TIMSAH KUYRUK DÖNGÜ OC10 Gitar Efekt Pedal Döngü Denetleyicisi Pedal Switcher 70 Hafızalı

Yeni ürün

Stokta var

₺3 915.05

İstek listesine ekle


timsah Kuyruk Döngü amiral gemisi Tek gelen switcher Kontrol olduğunu. 70 hafızalı kadar oluşturmak kolay düğme otomatik tasarrufu sistemi ile. The OC10 banka başına 7 programları vardır ve her program için 10 programlar kadar seçebilirsiniz. The OC10 de donatılmıştır midi olmak ve program değişiklikleri veya gönderebilirsiniz olarak kullanılan bir midi için aracılığıyla diğer midi cihazları ile kombinasyon halinde kullanılabilir. bağlantı erişmek için basit bir LAN kablosu ile birlikte iki OC10 birden pedallar kapalı sahne. The OC10 da Tek Kumanda İnanılmaz BJF gelen Tampon vardır dahil değil kullanarak ve ayrıca baypas tamponlu giriş., ayrıca bir basit switcher ama erişen OC10 doğrudan modu. doğrudan modu bant uygulamaları için idealdir veya önce pedallar ile deneme programları ayarlamak için nasıl karar verdik. Timsah Kuyruk Döngü gerçekten piyasada en yenilikçi pedalı seçiciler olduğunu.
OC10's krikolar mono iken, bir stereo efekti ile kullanılabilir 8 mono pedallar ile kombinasyon halinde. çünkü OC10 döngüler 1-7 itibaren iki özdeş çıkışlara vardır edebilirsiniz birini kullanın ekstra çıkışları ile yardımcı stereo süreci. lütfen aklınızda bulundurun kullanarak bir stereo pedalı OC10. itibaren iki ayrı döngüler alacak
1. Run out gelen bir kablo #8 için stereo etkisi giriş
2. Run gelen bir sol çıkış etkisi içine dönüş 8
3. Run gelen doğru çıkış etkisi içine dönüş 9
4. Run out gelen kablo içine 1 in 8
5. Run out gelen kablo içine 2 in 9
6. tükendi sola 8 amp
7. tükendi 9 sağa amp
bu süreçleri de biz istenilen eğer öyleyse döngüler 9 ve 10 ile yapılır. lütfen aklınızda bulundurun stereo efektler OC10. kurma in son adım olmalıdır tabii gidiyor gidiyor sonra mono stereo mono final sinyal haline bir kez daha olur demek istiyorum.
The OC10 üç ayrı döngüler vardır çeşitli amaçlar için kullanılabilecek. bu amp kanal anahtarlama veya bağlantı için döngüler kullanılabilir etkileri gitmek için bir amp etkileri döngü yanı sıra diğer fonksiyonları çeşitli maç için bireysel gitar oyuncunun needs.
döngüler NO ve NC 8-10 ile etiketli tüm vardır. bu normalde açık veya normalde kapalı için duruyor. amp foots olup olmadığını görmek için kılavuzu kontrol anahtarı normalde açık veya normalde kapalı. senin amp amp kanal onu geçiş için bir çeyrek inç giriş vardır oldukça muhtemeldir ki OC10 anahtarı mümkün olacak senin amp ın kanallar.
birçok kişi neden sormak Timsah Kuyruk Döngü tamponlu ve nonbuffered girişi vardır. nedeni çünkü bazı pedallar ile, gitaristler olmasını tercih bir tampon sonra onların sinyal müdahale değil gibi zincir, veya hiç onlar sadece hiçbir tampon istiyorum.
OC10 neden olduğunu bir tampon giriş ve çıkış vardır. düşünmek tampon giriş ve çıkış olduğu gibi sadece herhangi bir diğer gitar pedalı. örneğin istiyorsanız döngü içinde tampon var 8 sadece göndermek itibaren run 8 tampon içine giriş, daha sonra tampon çıkışı içine dönüş 8.
The OC10 verir inanılmaz miktarda geldiğinde esneklik yönlendirme. seçilebilir tampon anahtarlama, amp kanal anahtarlama ve etkisi döngü erişim sadece birkaçı yolları OC10 ki size gitar ve yönlendirme ile yardımcı olabilir pedalboard.
Timsah Kuyruk Döngü ile donatılmış olarak geliyor bir midi giriş ve çıkış/thru. The OC10 inanılmaz kullanıcı dostu olması için inşa ve biz oldu olduğuna karar verdi bir parçası olmalıdır gibi midi fonksiyonu well. hiç yakın hiçbir programlama ile, gitaristler sevdikleri dijital etkileri ile midi programları geçiş yapabilirsiniz.
The OC10 TX ve RX fonksiyonları vardır. TX iletmek için midi standları, ve RX midi almak için duruyor. onlar olsun veya olmasın seçebilirsiniz gitaristler göndermek istiyorsanız veya dahili programlar üzerinde midi program değişiklikleri almak.
midi çıkışı thru bir midi için de değiştirilebilir. bu şekilde, eğer daha gelişmiş bir midi denetleyicisi kullanmak istiyorsanız veya yazılım kontrol etmek etkileri, bu tamamen mümkün. BAĞLANTı VE SENKRONIZASYON FONKSIYONLARı tek seçenek ayıran OC10 gelen Sync ve piyasada birçok diğer seçiciler Bağlantı fonksiyonları. edememek bağlantı veya uzaktan kumanda birçok profesyonel müzisyenler için önemli bir döngü switcher inanılmaz olduğunu. olsun veya kullanım etkileri bir raf veya sahip tercih senin tech kontrol size yama değişiklikleri, the OC10 pedallar kullanan gitaristler için mükemmel bir çözümdür.
Bağlantı fonksiyonu sağlar çalarlar bağlamak için kullanan iki özel bir kablo ile birlikte OC10s LAN konnektörler. akılda tutmak lütfen; bir standart LAN kablosu birlikte iki OC10s bağlamak mümkün olmayacaktır. belirli Bir Kontrol kablosu kullanılmalıdır. bir standart LAN kablosu çalışmaz. 20 kadar kombinasyonu yapmak mümkün düşünün pedallar bir anahtarı ile.
Senkronizasyon fonksiyonu da son derece yararlı. daha önce belirtildiği gibi, uzaktan kumanda bir döngü edememek switcher profesyonel müzisyenler için son derece önemlidir. OC10 ile, bunu yapmak için tek Kumanda iki seçenek verir. ilk iki OC10 kullanıyor ve kontrol ile bir bizim tescilli bağlantı kablosu ile diğer. İkinci kullanıyor OC10's midi giriş ve sizin tercih ile OC10 MIDI kontrolör kontrol. OC10 beri yanıt standart program değişiklikleri, bunu kullanarak diğer midi kontrolör ile ' ın çok basittir. boyutlar ........................................... 18.2 (L) x4.35 (W) X2.5 (H) inç ağırlık ........................................................................................ 1800g güç Kaynağı ............................................................................... DC9V güncel Drenaj ................................................................... max. 450mA giriş empedansı .................................................................. 500 K ohm çıkış empedansı .......................................................... 10 K ohm Max. 10 Toplam Döngüler 7 serisi döngüler 3 Ayrı Döngü 1 Midi In ve 1 Midi Out/Thru

Etiketler: Ucuz Japonya Tek Kumanda TIMSAH KUYRUK DÖNGÜ OC10 Gitar Efekt Pedal Döngü Denetleyicisi Pedal Switcher 70 Hafızalı, Yüksek Kalite Japonya Tek Kumanda TIMSAH KUYRUK DÖNGÜ OC10 Gitar Efekt Pedal Döngü Denetleyicisi Pedal Switcher 70 Hafızalı, Çin Gitar Parça ve Aksesuar Tedarikçiler.

Model Numarası CROCODILE TAIL LOOP
tip etkileri
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 50cm x 10cm x 6cm (19.69in x 3.94in x 2.36in)

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Japonya Tek Kumanda TIMSAH KUYRUK DÖNGÜ OC10 Gitar Efekt Pedal Döngü Denetleyicisi Pedal Switcher 70 Hafızalı

Japonya Tek Kumanda TIMSAH KUYRUK DÖNGÜ OC10 Gitar Efekt Pedal Döngü Denetleyicisi Pedal Switcher 70 Hafızalı

İlgili ürünler

Karşılaştır